Księga intencji

W tym miejscu zamieszczamy Wasze intencje:

Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji:
– mojego męża o dar mądrości i łaski potrzebne mu w pracy
-o dar uwolnienia z niewoli bankowej i spłacenia kredytów frankowych
-o błogosławieństwo dla córek i rozeznanie woli Bożej
– o dar wiary dla starszej córki i jej niewierzącego chłopaka
Wszystkie te intencje poddaję woli Bożej i Jego niezmierzonemu Miłosierdziu.
Amen.Niech Wam Bóg obficie błogosławi na trasie pielgrzymkowej.

Elżbieta
Prosze o modlitwe w intencji mojego meza Krzysia o uwolnienie od ducha alkoholizmu, kłamstwa oraz o postawienie Jezusa w centrum swojego życia. Prosze rownież o laske wiary i modlitwy dla niego. O wypełnienie woli Bożej w życiu moich dzieci Julii Filipa i Jasia. O milosc i jednosc w rodzinie. Bóg zapłać. Błogosławieństwa dla wszystkich pielgrzymujących życzę.
Szczęść Boże.

Malgorzata

Proszę o modlitwę za moją rodzinę o boże błogosławieństwo dla córek i dla syna aby byli zdrowi,i o zdrowie dla mnie i dla Zdzisława aby szczęśliwie się wszystko ułożyło jak najlepiej.Proszę o modlitwę za wszystkich pielgrzymów którzy jadą na Jasną Górę i dalej do Krakowa o szczęśliwe dotarcie do celu.

Sylwia z Dolic

Bardzo prosze o modlitwe za synem Michalem o jego nawrocenie i wyzwolenie z nalogu marichuany papierosow alkocholu Aby Wypelnila sie Wola Boza w jego zyciu w skrytosci serca prosze o laske powolania o cud uzdrowienia z Reumatoidalnego zapalenia stawow aby zeszly plamy ,zwiekszyla sie jego odpornosc o uczciwe prawe zycie w czystosci ,prosze tez za Kasie i Roberta o zgode w ich malzenstwie owiare milosc ,trzezwosc,o rozum ,aby nie sprzedawali swojego mieszkania o Boze wychowanie Filipka .za Kacpra o jego nawrocenie i wyzwolenie z marichuany alkocholu papierosow prosze odsun ,Matenko zle towarzystwo od niego ,za Karolinke ,o wiare o Bozych kolegow Matenko chron Karolinke od zlych ludzi ,o cud uzdrowienia dla ciezko chorego Dawida ,ma goza mozgu ,slabo widzi lezy w szpitalu u Bonifratow w Lodzi,bardzo schudl.Matenko blagam o twoja pomoc ,powierzam ,ci ciezko chorego Rafala

Ewa

Proszę o modlitwę w intencji za studia o zdolność zapamiętywania i udanie zdane egzaminy podczas sesji letniej, o szczęśliwa obronę pracy mgr, o uzdrowienie duszy i ciała, o znalezienie adekwatnej pracy i o pomoc finansową, o pokój na świecie, za p. Alfredę w jej intencjach o szczęśliwe rozwiązanie trudności i o jaką kolwiek pomoc. We wszelkich sprawach Bogu wiadomych.

Ala

Kliknij tutaj aby zobaczyć: Intencje archiwalne 2015
Kliknij tutaj aby zobaczyć: Intencje archiwalne 2014
Kliknij tutaj aby zobaczyć: Intencje archiwalne

Komentarze

Komentarz(y)