Termin 27 Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Z dużym wyprzedzeniem podajemy Wam termin kolejnej, 27 Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę.  Tym razem będzie to 2-8 lipca 2018 roku, więc tradycyjnie od poniedziałku ( rano) do niedzieli.  Powrót autokarami w nocy, tak aby do Szczecina dotrzeć ok. 7-8 rano w poniedziałek i nawet zdążyć do pracy. Oczywiście przewidujemy dodatkowy, opcjonalny  etap wstępny z Pustkowa, poprzez Benice (nocleg)  do Szczecina  (nocleg) w poprzedający weekend.

Zapisy rozpoczniemy tradycyjnie w marcu. W tym czasie  podamy także więcej szczegółów. Publikujemy jednak już teraz dokładne daty, abyście mogli zaplanować swoje urlopy.  Przekażcie tę informację swoim znajomym, szczególnie tym, którzy zazwyczaj nie korzystają z mediów internetowych.

Tym z Was, którzy planują przyłączyć się do nas po raz pierwszy polecam galerię zdjęć naszej pielgrzymki rowerowej z porzednich lat.  Możecie poznać klimat tego niezwykłego wydarzenia.

UWAGA! Uprzedzam tylko, że pielgrzymowanie rowerowe uzależnia i z pewnością jak pojedziecie po raz pierwszy to będziecie chcieli jeżdzić także w przyszłości  🙂

Jacek