18 Pielgrzymka – wspomnienia

Uwaga!

W sekcji Galeria opublikowane zostało 500 nowych zdjęć z 18-tej pielgrzymki. Zapraszamy do oglądania!

Kochani,

witam Was serdecznie i dziękuję za wspólne pielgrzymowanie. Było to niezapomniane przeżycie!  Jak wspomniałem na ostatnim przystanku przed Częstochową, zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi komentarzami, zdjęciami i filmami z tej pielgrzymki.  W danych statystycznych widzę jak wielu z Was odwiedziło w ostatnich dniach naszą stronę w poszukiwaniu nowych informacji.  W sprawach technicznych poproszę o maila – sekcja „kontakt” lub bezpośrednio:

http://szczecinska-rowerowa.pl/index.php/kontakt/

Pozdrawiam

Jacek

Witam,
Pielgrzymka rowerowa to nie tylko rowery, kilometry trasy do przejechania, ale to niezapomniany czas, który pozostaje w pamięci na zawsze! To ludzie, którzy ją tworzą i którzy swoim udziałem budują wspaniałą atmosferę. Każdy pielgrzym rusza na trasę z głosem Józka w uszach, a po drodze słyszy zbliżającego się Edzia, który jest zawsze i wszędzie! Wielki pokłon dla naszych oddanych swojej służbie mechaników, dzięki którym pielgrzymka się “kręci”. Księża i klerycy na czele z x Romanem, którzy zawsze wspierają nas na duchu…dzięki im za to!!! Wszyscy nasi gospodarze, którzy przyjmują nas to ludzie o “wyobraźni Miłosierdzia”. Nie straszne im rzesze głodnych i zmęczonych pielgrzymów.
Jeśli jeszcze nie byłeś na Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę to chyba najwyższa już pora, abyś wyruszył z nami “…na wspaniały pielgrzymkowy szlak.” Znajdziesz tu chwile pełne radości z bycia Chrześcijaninem, poznasz wielu ciekawych ludzi z którymi na pewno dobrze się zaprzyjaźnisz!!! Ja spróbowałem i nie żałuję  ;)

Paweł