Informacje na temat tegorocznej Pielgrzymki

Kochane Siostry i Bracia! Z wielkim bólem musimy oznajmić, że w trosce o Wasze zdrowie, oraz z uwagi na dalej utrzymujące się obostrzenia sanitarne, dotyczące głównie zbiorowych noclegów czy posiłków, zmuszeni jesteśmy w tym roku zmienić formułę XXIX Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Nie chcieliśmy zupełnie zrezygnować, z niemal już trzydziestoletniej, tradycji pielgrzymowania do Pani Jasnogórskiej na rowerach. Po wielu przemyśleniach postanowiliśmy, że jednak się ona odbędzie, ale w trzech grupach.

Pierwsza grupa – to jedynie organizatorzy, którzy według tradycyjnej formuły przejadą w imieniu nas wszystkich całą, tygodniową trasę na rowerach.

Druga grupa– to już trzecia edycja w formule „ultra” – kilkoro naszych pielgrzymów, przejedzie dziennie po ok. 250 km i przyłączy się do pierwszej grupy na ostatnim etapie Kluczbork- Częstochowa.

Trzecia grupa – to Pielgrzymka w formie duchowej. Będziemy starali łączyć się z Wami podczas codziennych transmisji na żywo w godzinie Apelu Jasnogórskiego, oraz jeżeli będzie to technicznie możliwe, także podczas naszej , zaplanowanej już przed rokiem, mszy przed Cudownym Obrazem- w niedzielę 12 lipca o godz. 17.00 .

Planujemy wykorzystać do transmisji na żywo nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/pielgrzymka.rowerowa ), dlatego prosimy tych co jeszcze tego nie zrobili o polubienie naszej strony. Tam też na bieżąco będziemy publikować wszystkie wiadomości z trasy.

UWAGA!

Dodatkowo, osoby chcące uczestniczyć w naszej duchowej pielgrzymce i naszych wszystkich sympatyków zachęcamy, aby jak co roku, otrzymali pamiątkową koszulkę pielgrzymkową.

Można ją zamówić tylko do 15 czerwca, w cenie 25 złotych. Szczegóły w sekcji http://szczecinska-rowerowa.pl/koszulki-xxix-szczecinskiej-rowerowej-pielgrzymki-na-jasna-gore