Rozpoczęcie sezonu rowerowego

DSC03245Po zimowej przerwie wracamy do naszych weekendowych wycieczek rowerowych. Tym razem proponujemy na początek nieco krótszą trasę (max. 50km). Jest parę propozycji, więc szczegóły ustalimy na miejscu spotkania. Z pewnością będziemy jechali przez Niemcy, więc warto zabrać dokumenty. Tempo nie będzie zbyt wysokie, bowiem dla niektórych będzie to pierwszy dłuższy wyjazd od wielu tygodni. Tym razem wyjątkowo, na prośbę kilku osób, jedziemy nie jak zazwyczaj w sobotę, ale niedzielę. Spotykamy się przy Jeziorku Słonecznym ( na rogu Derdowskiego i Ku Słońcu) 09 marca o godzinie 10.00.

Według najnowszej pogody ma być słonecznie , a temperatura powinna osiągnąć 14 stopni. Pamiętajcie jednak na wszelki wypadek o rękawiczkach i nieco cieplejszym ubraniu.

Przekażcie dalej naszym wspólnym  znajomym.

Andrzej i Jacek

 

Uwaga!

PS. Wszystkim zainteresowanym serwisem, zakupem nowych rowerów,  osprzętu i akcesoriów przypominamy o naszych partnerach  ( Romek Hołownia Pyrzyce i MadBike Szczecin), którzy przygotowali dla nas oferty specjalne. Szczegóły na tej stronie internetowej  w sekcji „Oferty specjalne”http://szczecinska-rowerowa.pl/wspieramy-sie