Wyjazd do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII – aktualizacja !

Uwaga – aktualizacja !

Wyjeżdżamy już w sobotę.  Dla zainteresowanych polecam bardzo ciekawy serwis z praktycznymi informacjami o Rzymie:  www.rzym.it. Sami skorzystaliśmy np z proponowanego przez nich bezpośredniego prywatnego transferu z/do lotniska.

Mamy także jeszcze 5 miejsc wolnych na zwiedzanie z przewodnikiem przepięknych ogrodów w Castel Gandolfo w środę 30 kwietnia o godz 11.30 . Jest bardzo duże zainteresowanie tym miejscem , ponieważ zostało ono udostępnione do publicznego zwiedzania zaledwie przed paroma tygodniami., wiec generalnie trudno jest dostać bilet.  Nam udało wykupić się cały pakiet grupowy.

Ks. Roman  zaprasza tych co pozostaną w kraju  na dziękczynienie za kanonizację Św.Jana Pawła II do Śniatowa w niedzielę Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00

 

Wcześniejsze informacje:

Ogłoszono już oficjalnie datę kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Będzie to pierwsza niedziela po Wielkanocy – 27 kwietnia 2014 r. Wybieramy się sporą grupą na tą uroczystość. Jest jeszcze możliwość znalezienia hoteli w dobrych cenach. Należy się jednak pospieszyć, gdyż wolne miejsca znikają bardzo szybko. Zainteresowanym polecam naszą wyszukiwarkę ( obok, po prawej stronie) , lub link gdzie są już posortowane hotele wg ceny pokoju 3-osobowego : Hotele w Rzymie

Tutaj inny przykład wyszukana. Najniższa cena pokoju 2 osobowego od soboty 26 kwietnia do wtorku 29 kwietnia. Niektóre hotele znajdują się do 20 km od Rzymu. Są jednak w tym terminie zdecydowanie tańsze. Warto jednak sprawdzić w opisie informacje o dojeździe do centrum.
Zawsze mozecie zmienić kryteria wyszukiwania – termin, daty w lewym górnym boxie, oraz sortować ( w pasku nad pierwszym z prezentowanych hoteli) wg róznych kryteriów – polecane, gwiazdki, lokalizacja, cena, ocena gości.

Niewątpliwym atutem tej wyszukiwarki jest możliwosć robienia rezerwacji bez opłat wsptępnych i jez zmiany lub odwołania bez opłat na ok 2 tyg. przed terminem.

Nie organizujemy wspólnej podróży czy jednego hotelu, bowiem każdy ma inne preferencje. Planujemy jednak wspólne uczestnictwo w mszy kanonizacyjnej i ew. wspólne zwiedzanie Rzymu.

Osoby zdecydowane na wyjazd zapraszam do przyłączenia się do tego wydarzenia na Facebooku, lub kontaktu poprzez formularz na tej stronie.Wszystkim, którzy będą jechać podamy także informacje o tanich liniach lotniczych, sposobach dojazdu samochodem, miejscach wartych zwiedzania itp.

Poniżej kilka  naszych zdjęć z wyjazdu na beatyfikację Jana Pawła II