Zdjęcia z sobotniego wyjazdu rowerowego do Schwedt.

Poniżej znajduję się zdjecia z naszego drugiego, wspólnego wyjazdu do Niemiec. Tym razem wybraliśmy się do Schwedt. Jechaliśmy głównie asfaltowymi ścieżkami rowerowymi stworzonymi na wałach przeciwpowodziowych wzdłuż Odry. Jest to pierwszy etap szlaku rowerowego prowadzącego wzdłuż Ordy i Nysy.  Trasa jest wspaniała i godna polecenia.

W przyszłą sobotę planujemy kolejny wyjazd. Tym razem do Eggesin wraz  Polickim Klubem Cyklistów „Sama Rama” . Szczegóły wkrótce.

Poniżej kilka zdjęć z naszego ostatniego wypadu rowerowego. ( kliknij, aby powiększyć )

To tylko kilka miniatur. Poniżej znajduje się link do pełnej galerii zdjęć:

Link do galerii zdjęć

Poniżej treść zaproszenia na wyjazd

Planujemy kolejny wspólny sobotni wypad do Niemiec. Tym razem trasa wiedzie na południe od Szczecina w kierunku Schwedt. Propozycja wygląda następująco.

Zbiórka sobota 17 sierpnia godz. 09.15 przy Jeziorku Słonecznym na rogu Derdowskiego i Ku Słońcu w Szczecie (oznaczone na mapie poniżej)

Rosówek =>Neurochlitz =>Mescherin =>Gartz =>Schwedt

miejsce zbiórkitrasa

Link do pełnej mapy  Szczecin- Schwedt na rowerach

Powrót tą samą trasą, lub dla urozmaicenia przez Krajnk Dolny do Gryfina, przez most  i dalej do Rosówka.

Według Google Maps to nico ponad 48 km w jedną stronę i ok 2,5 godz.

Ponieważ będziemy podróżowali przez Niemcy, to pamiętajcie o zabraniu dowodu osobistego lub paszportu. Dodatkowo trzeba  zaopatrzyć się w dużą ilość wody oraz  coś do zjedzenia ( np kanapki, batoniki). Pamiętajcie także o kamizelkach, kaskach i koniecznie o zapasowych dętkach.