Koszulki

W tym roku ponownie prowadzimy  zapisy na zakup  pielgrzymkowych koszulek rowerowych. Są one wykonane przez profesjonalną firmę szyjącą stroje dla kolarzy z materiałów najwyższej jakości. Zależało nam, aby były ładne i trwałe oraz mogły być wykorzystywane przez wiele lat.  Są to typowe koszulki kolarskie zapewniające dobrą oddychalność skóry oraz odprowadzenie wilgoci, co odróżnia je od typowych koszulek bawełnianych.

Poniżej możecie się zapoznać ze wzorami i tabelą rozmiarów, aby dobrać odpowiednią dla siebie. W przyszłości rozważymy także produkcję spodenek rowerowych z wkładką oraz kurtki/bluzy rowerowej.

Uwaga!  Z uwagi na czas produkcji zapisy i opłaty przyjmujemy tylko do 20 maja 2020 r do godz. 15.00.

Koszulki są produkowane pod konkretne, indywidualne  zamówienie. Każda zawiera nadruk z imieniem właściciela ( prosimy wpisać imię w formularzu zapisów), więc będą wykonywane tylko dla osób, które się zapisały i opłaciły w terminie swoje  zamówienie.

Uwaga: rzeczywisty kolor jest ładniejszy – bardziej intensywny niż w poniższym projekcie. Proszę zobaczyć zdjęcia.

przód tył

Poniżej tabela rozmiarów. Proszę wybrać odpowiedni.

Rozmiarówka

Cena koszulek:

Profesjonalna wielosezonowa koszulka  kolarska  cena 120 zł  – wykończenie  rękawów   z gumą żyłkową długi zamek z przodu ( 100%)

Jaką koszulkę wybrać?

Rozmiarówka

Generalnie rozmiary odpowiadają tym z tabeli i wówczas koszulka jest dobrze przylegająca.  Jeżeli ktoś ma np. większy brzuszek, biust lub lubi nieco mniej dopasowaną koszulkę to powinien zamówić zdecydowanie o rozmiar większą. Przykłady na zdjęciach poniżej. Bogusia tu ma ubrany  rozmiar M i pod to ma jeszcze inną bluzkę, więc będzie zamawiała S. Łukasz ma 3XL, bo lubi takie luźne, a Jacek ma właściwy rozmiar XL.

Standard wykonania : koszulki szyte są  z dobrego materiału, kolory odpowiadają tym na zdjęciach.  Dobre wykończenie detali.

Trwałość. Po czwartym sezonie używania w różnych warunkach pogodowych, przez kilkadziesiąt osób możemy stwierdzić, że  koszulki nie straciły koloru, ani nie wstąpiły się  po standardowych praniach  w pralce – przy 40 stopniach (jak na metce). Osobiście dwa lata temu , przez pomyłkę  wyprałem koszulkę w temp. 60 stopni i nic się z nią złego nie stało. Kolory i materiał jak na nowych, co  świadczy o bardzo wysokiej jakości. 

Zdjęcia koszulek

Zamówienia:

Osoby, które  są zainteresowane zakupem koszulek poproszę o wypełnienie poniższego  formularza  i dokonanie wpłaty 120 zł  do 20 maja 2020 r. do godz. 15.00

na konto bankowe :

Parafia w Benicach

71 9393 0000 0003 4496 2000 0010

z  tytułem wpłaty: „koszulka rowerowa „ i podaniem  imienia i nazwiska osoby dla której zamawiamy  ( ważne!).

Formularz zamówienia:

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu

  Rodzaj koszulki- damska, męska

  Rozmiar koszulki- XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

  Uwaga ! Należy wypełnić wszystkie powyższe pola.

  Jakie imię nadrukować na koszulce?

  Zamówienia dokonane po tej dacie lub nieopłacone w terminie nie będą realizowane !