Księga intencji 2015

Za duszę świętej pamięci Romana Piotrowskiego, Mirusi Bober i zmarłych z rodziny.

Teresa Piotrowska
Proszę o miłość w mojej Rodzinie i uwolnienie pokolenie w rodzinie mojego męża. Dary Ducha Św dla Tymciu.

Iza
proszę o modlitwę w intencji brata Adama, o szczęśliwy przebieg operacji, zdrowie

EWA
Proszę o modlitwę w intencji kleru i abp Andrzeja Dzięgi.

Krzysztof
Módlmy się w intencji mojej kochanej rodziny: synka, męża, taty i siostry. Żeby wreszcie skończyły się nasze małżeńskie problemy. Bóg zapłać

Anita
DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE ŁASKI.PROSZĘ O MODLITWĘ DLA MOJEGO SYNA O SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZYWANIE SWOICH PROBLEMÓW I RADOŚĆ ŻYCIA ORAZ O MODLITWĘ W INTENCJI MOJEJ RODZINY

TERESKA
Za dusze zmarłych rodziców: Krystyny i Władysława Kominiarek oraz Wacławy i Bronisława Elias.

Jolanta Kominiarek
Proszę Matkę Najświętszą o wszelkie łaski,opiekę i prawidłowy rozwój dla nowo narodzonej córeczki Marysi. Bóg zapłać.

Marcin
W intencji Moich Rodziców-Anny i Zdzisława-o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalszej ( oby jak najdłuższej ) drodze Ich życia.

Maria
Proszę o modlitwę w intencji miłości mojej i Artura. Aby była długa i trwała.

Patrycja ze Strzelina
O uleczenie z choroby nowotworowej Renaty.

Darek
Prosze o modlitwe o szczesliwa operecje i o zdrowie swoich dzieci i Zdzisia

Byly pielgrzym Sylwia
Prosze o modlitwe za zdrowie Pani Janiny i Pana Romana z Choszczna

Sylwia
Proszę Najświętsza Panią Jasnogórską o wstawiennictwo i zdrowie dla całej mojej rodziny.

Lusia
Proszę Was drodzy Pielgrzymi, którzy w trudzie zmierzacie do celu, o modlitwę: abym odnalazła swoje szczęście rodzinne, miłość i spełnienie, dziękuję.

Kasia
Proszę Matkę Najświętszą o wszelkie łaski dla rodziny Baranowskich i Kośkiewiczów oraz o szczęśliwe rozwiązanie.

Magda
Prosze o modlitwę w intencji spotkania na swojej drodze mężczyzny, z którym mogłabym zalozyc rodzine. Aby Grzegorz przyjal chrzescijanstwo i zrozumial Jezusa Chrystusa.

Magdalena
Proszę o modlitwę do Matki Najświętszej o zdrowie i wszelkie łaski dla mojej rodziny.

Lucyna
Wszystkim pielgrzymom bezpiecznej jazdy, dobrej pogody, szczęśliwego powrotu i po trudach wyproszenia łask u Matki Najświętszej. Ja proszę o modlitwę w intencji wszystkich ludzi chorych, cierpiących i niepełnosprawnych.

Marian
Proszę o modlitwę za mojego brata Andrzeja uproszenie łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej.Oraz za moją rodzinę aby była mocniej utwierdzona w wierze.Z pokorą szczerą dziękuję.

Wanda
Dziękuję Pani Jasnogórskiej przede wszystkim za dzieci: Agatkę, Karola- tegorocznego pielgrzyma oraz Darię. Dziękuję za wszelkie doświadczenia tego roku, za cierpienie dzięki któremu jesteśmy silniejsi.Za wszystkich ludzi DOBREJ WOLI, którzy wspierali mnie w trudnych chwilach. Proszę o modlitwę w intencji Artura i Jego rodziny. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla mojej rodziny. Proszę również o dobre owoce pielgrzymowania dla syna Karola. Za księdza Bartosza Adamiaka oraz Pana Jana, którzy wspierają Karola w trudzie pielgrzymowania. Za was kochani PIELGRZYMI, oraz za tych, których kocham i tych, których kocham jeszcze za mało. Maryjo bądź obok mojego umierającego dziadka i prowadź go przed tron Boga – o dobrą śmierć, której tak bardzo pragnie i oczekuje.

Joanna
Proszę o wstawiennictwo w intencji mego syna Adama, aby udało mu się zrealizować jego plany edukacyjne.

Bogna
Proszę o modlitwę o wytrwałość w chorobie dla mojego Brata Jacka oraz za wszystkich, którzy upadają na duchu, żeby znaleźli siłę, by powstać.

Basia
Proszę o modlitwę i opatrzność nad moją rodziną, synem Radkiem, córką Kariną i żoną Mają. Proszę o modlitwę za moich Rodziców, by dobry Bóg obdarzył ich zdrowiem i pozwolił być z nami jak najdłużej. Proszę o modlitwę za moje siostry: Barbarę i Małgorzatę, by Bóg podarował im zdrowie i szczęście w życiu. Jeśli chodzi o mnie to poproszę Matkę Najświętszą o zdrowie i siłę, abym mógł być dobrym synem, bratem i ojcem. Otwórz me oczy Matko na to, co w życiu ważne.

Leszek W
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo dla moich wnucząt Szymonka i Oliverka, żeby rośli w zdrowiu i byli zawsze bezpieczni.

babcia Jola
Prosze Matkę Najswietsza o szczesliwe rozwiazanie siostry Kamili i zdrowie dla calej rodziny oraz o Zdzisia zeby w pracy ukladalo sie jak najlepiej oraz za wszystkich uczestnikow pielgrzymki za ich zdrowie oraz za kapłanów którzy też uczestnicza w pielgrzymce

Sylwia z Dolic

Komentarze

Komentarz(y)