Dojechaliśmy! – Relacja z ostatniego etapu 22 Szczecińskiej Pielgrzymki na Jasną Górę

DSC02368Kochani, wiem, że wielu z Was z niecierpliwością czekało na ostatnią partię zdjęć. Niestety sprawy techniczne i zawodowe spowodowały to kilkudniowe opóźnienie.

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i miłe słowa. Jeżeli podobają się zdjęcia to kliknijcie na ikonkę „like” (obok po lewej) oraz podzielcie się ze swoimi znajomymi.

Zdjęcia można zobaczyć w dużym rozmiarze i w postaci pokazu slajdów. Aby to zobaczyć kliknij na poniższy link, następnie na pierwsze zdjęcie, a potem na górze wybierz opcję „pokaz slajdów”

Pozdrawiam wszystkich uczestników i sympatyków naszej 22 pielgrzymki.

Tu znajdziesz zdjęcia z ostatniego etapu

Tutaj znajdziecie także zdjecia z mojego smartfona, które wcześniej jeszcze nie były publikowane

Dodatkowe zdjęcia z całej trasy

Jak widzicie przebudowaliśmy totalnie naszą stronę internetową. Pomimo jej poszerzenia jest ona obecnie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dodaliśmy też nowe sekcje. Będą one ukazywać pary i  małżeństwa, które się poznały dzięki naszej pielgrzymce, historie powołań kapłańskich i zakonnych, oraz sylwetki niektórych pielgrzymów.  W tej ostatniej sekcji na początek prezentujemy naszego najstarszego pielgrzyma ( 80 lat) – Franciszka Jagusiaka

Proszę o Wasze uwagi dotyczące struktury i zawartości naszej nowej strony. Przesyłajcie je za pośrednictwem formularza kontaktowego (  kontakt ) , lub poprzez wpisy w komentarzach poniżej

Jacek