Wyjazd do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII

Ogłoszono już oficjalnie datę kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Będzie to pierwsza niedziela po Wielkanocy – 27 kwietnia 2014 r. Wybieramy się sporą grupą na tą uroczystość. Jest jeszcze możliwość znalezienia hoteli w dobrych cenach. Należy się jednak pospieszyć, gdyż wolne miejsca znikają bardzo szybko. Zainteresowanym polecam naszą wyszukiwarkę ( obok, po prawej stronie) , lub link gdzie są już posortowane hotele wg ceny pokoju 3-osobowego : Hotele w Rzymie

Tutaj inny przykład wyszukana. Najniższa cena pokoju 2 osobowego od soboty 26 kwietnia do wtorku 29 kwietnia. Niektóre hotele znajdują się do 20 km od Rzymu. Są jednak w tym terminie zdecydowanie tańsze. Warto jednak sprawdzić w opisie informacje o dojeździe do centrum.
Zawsze mozecie zmienić kryteria wyszukiwania – termin, daty w lewym górnym boxie, oraz sortować ( w pasku nad pierwszym z prezentowanych hoteli) wg róznych kryteriów – polecane, gwiazdki, lokalizacja, cena, ocena gości.

Niewątpliwym atutem tej wyszukiwarki jest możliwosć robienia rezerwacji bez opłat wsptępnych i jez zmiany lub odwołania bez opłat na ok 2 tyg. przed terminem.

Nie organizujemy wspólnej podróży czy jednego hotelu, bowiem każdy ma inne preferencje. Planujemy jednak wspólne uczestnictwo w mszy kanonizacyjnej i ew. wspólne zwiedzanie Rzymu.

Osoby zdecydowane na wyjazd zapraszam do przyłączenia się do tego wydarzenia na Facebooku, lub kontaktu poprzez formularz na tej stronie.Wszystkim, którzy będą jechać podamy także informacje o tanich liniach lotniczych, sposobach dojazdu samochodem, miejscach wartych zwiedzania itp.

Poniżej kilka  naszych zdjęć z wyjazdu na beatyfikację Jana Pawła II

 

Komentarze

Komentarz(y)