Zdjęcia ze spotkania opłatkowego

Poniżej znajdziecie zdjęcia z naszego spotkania opłatkowego.

Nasze coroczne spotkanie opłatkowe poprzedziła msza święta. Po jej zakończeniu kapelan naszej pielgrzymki rowerowej –  ksiądz Roman zaprezentował plany na przyszły rok.  Znalazło się w nim kilka ciekawych, nowych pozycji, w tym marsz pielgrzymkowy ze Świnoujścia do Mrzeżyna na początku maja 2013 r. Oczywiście nie zabraknie wspólnych wyjazdów rowerowych do Benic, Śniatowa i Chomina.  Budowany jest tam nowy kościół, którego patronem będzie Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński.

Głównym punktem będzie oczywiście pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. W przyszłym roku wyruszymy 8 lipca i planujemy przyjazd do Częstochowy 14 lipca.  Rezerwujcie więc sobie swoje urlopy!

Po mszy świętej  podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia  i zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy.

Zapraszam do oglądania zdjęć. Po kliknięciu na poniższy link zostaniecie przekierowani do albumu w Google+. Klikając na odpowiedni przycisk  w prawej, górnej części ekranu można uruchomić pokaz slajdów. Można je także oglądać po kolei klikając na pierwsze i następnie kolejno ukazujące się zdjęcia.  Chciałbym zachęcić Was do założenia darmowego konta w Google i ustawieniu profilu w Google+. Jest to bardzo proste. Na stronie ze zdjęciami macie czerwony przycisk „Dołącz do Google+”

W przyszłym roku chciałbym stworzyć krąg dla naszej pielgrzymki i wykorzystać to jako główny kanał do szybkiej dystrybucji wiadomości.

Do paru zdjęć dodałem trochę efektów specjalnych. Mam nadzieję, że trochę ożywią prezentację 🙂

Spotkanie opłatkowe zdjęcia.

Jacek

Jacek Smoliński