Pielgrzymka rowerowa do Śniatowa i historia Mariana

Uzyskałem informację, że w tym roku na pielgrzymkę rowerową do Śniatowa uda się rekordowa ilość uczestników. Super!!!  Pogoda zapowiada się wyśmienicie, więc z pewnością jazda będzie bardzo przyjemna. Ja niestety prawdopodobnie nie będę mógł być obecny, więc poproszę wszystkich chętnych o spisanie i przesłanie do mnie swoich własnych, osobistych relacji z pielgrzymki oraz oczywiście jak zwykle zdjęć. Wcześniej poproszę o informację z pomocą formularza kontaktowego, to podam maila oraz ew. sposób przesłania dużej ilości zdjęć, które mogłyby nie zmieścić się jako załącznik.

Opublikujemy je na naszej stronie internetowej i umieścimy odnośnik na Facebooku. Pamiętajcie, że nie jest to tylko tablica ogłoszeń jednego autora, ale jest to Wasza strona i macie na niej możliwość publikowania.

Dodatkowo polecam lekturę wspomnień naszego brata Mariana se Śniatowa. Z uwagi na swoją chorobę nie może on wprawdzie fizycznie pielgrzymować z nami na rowerze, ale jest zawsze z nami duchowo i traktujemy go jak jednego z nas.  Jest on także autorem kilku artykułów, które publikowaliśmy wcześniej na stronie , w tym z ubiegłorocznego odpustu w Śniatowie .

Tutaj jest link do strony Mariana.    Marian – moja historia

    Koniecznie poczytajcie, bo jest to wzruszająca lektura.

Jacek