19 Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę – podsumowanie

19 Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę się zakończyła. Była chyba jedną z najtrudniejszych z uwagi na bardzo wysokie temperatury i  burze występujące na  przedostatnim etapie.  W tym roku Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa pobiła kolejny rekord. Jest nie tylko najstarszą w Polsce, ale także i największą –  uczestniczyło w niej aż 260 osób.

W poniedziałek – 19 lipca w radio Jasna Góra nadana została  audycja poświęcona naszej pielgrzymce rowerowej.

Nagranie tej audycji  można odsłuchać tutaj: [audio:http://www.szczecinska-rowerowa.pl/audio/19%20Szczeci%C5%84ska%20Pielgrzymka%20Rowerowa%20-%20wywiad%20dla%20Radio%20Jasna%20G%C3%B3ra.mp3]

W niedzielę wielu z naszych pielgrzymów pozostało dłużej, aby uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. Relację z tego można zobaczyć na stronie internetowej biura prasowego – Jasna Góra TV. Zobaczcie jak modliła się nasza Pielgrzymka Rowerowa . Jest to link bezpośrednio do filmu. Po kliknięciu może zaistnieć konieczność wyboru  odtwarzacza  plików wvx. Można wtedy wybrać np. Windows Media Player

Jako administrator strony chciałbym szczególnie podziękować  Izie i diakonowi Bartkowi za relacje z trasy. To właśnie dzięki nim na bieżąco  mogliśmy informować o  najważniejszych wydarzeniach.  Zdjęcia z trasy wykonywane były telefonami, w związku z tym  ich jakość czasami nie była zbyt dobra .  Pomimo tej niedoskonałości  analizując statystyki odwiedzalności  strony widzimy że taka forma spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszam wszystkich uczestników, którzy chcieliby opublikować swoje opisy, zdjęcia lub szczególnie filmy wideo  ( zmontowane – maksymalna długość 10 minut ) o kontakt za pośrednictwem tego formularza : Szczecińska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę – kontakt Można tego dokonać także samodzielnie poprzez wpis w komentarzu  i dodanie bezpośredniego linku np do Youtube.com  czy w przypadku zdjęć np: Flickr.com ( zobacz przykład  tego w komentarzu do tego postu – link bezpośrednio pod tytułem)

Wszystkich, którzy korzystają z Facebook’a zapraszam do dzielenia się swoimi wspomnieniami, zdjęciami i filmami bezpośrednio na naszym nowym pielgrzymkowym profilu ( kliknij na obrazek obok). Pragniemy, aby nawiązane kontakty były kontynuowane także po zakończeniu pielgrzymki.

Dotarcie do Częstochowy nie kończy naszych tegorocznego pielgrzymowania na rowerze. Z pewnością wielu z nas spotka się wkrótce na odpuście w Benicach w parafii księdza Romana- kapelana Szczecińskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. O szczegółach będziemy informowali na naszej stronie internetowej.

Jacek