Dojechaliśmy!!! Galeria zdjęć 20 Szczecińskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

Uwaga!

W galerii pod tym linkiem

20 Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę – zdjęcia

są już wszystkie zdjęcia z naszej ostatniej pielgrzymki rowerowej. Podzielone one zostały na trzy części.

Zapraszam do oglądania.

Jacek

 

Podsumowanie:

Dwudziesta jubileuszowa Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa dotarła w niedzielę na Jasną Górę po przejechaniu ponad 700 ok ( łącznie z etapem z Łukęcina).  Była to rekordowa pielgrzymka zarówno pod względem ilości uczestników  ( 310 osób), jak i  długości trasy ( dodatkowy etap przez Świebodzin).  Syntetyczną relację z naszej pielgrzymki opublikowano w sekcji „aktualności” na oficjalnej stronie internetowej Jasnej Góry (adres w sekcji „Linki” poniżej, po prawej stronie).  Jest tam zawarta nie tylko relacja, ale nagranie z homilii, którą wygłosił przed Cudownym Obrazem ksiądz Adam Krzykała. Odsłuchać jej można klikając na ikonkę w treści notatki.

Mamy także dla Was pierwszą partię zdjęć.  Jest ich ok 500. Pozostałe będziemy sukcesywnie publikować wkrótce. Z uwagi na ich dużą ilość ( ponad 2000!!!) zrezygnowaliśmy z publikacji miniaturek. Zamiast tego  poniżej oraz  w sekcji „Galeria” znajdą się linki do katalogów ze zdjęciami. Klikając na poniższy obrazek przechodzimy do albumu, gdzie włączamy opcję „Full screen” ( lewy górny róg), a następnie klikamy na przycisk => Play. Zdjęcia będą pojawiać się w formie pokazu slajdów.

Jeżeli chcielibyście podzielić się także swoimi zdjęciami, to proszę najlepiej skorzystać z darmowego programu: Picasa Google.  Możecie tam wrzucić swoje zdjęcia i przesłać link do nich poprzez nasz formularz kontaktowy.

Pragnę także zachęcić do publikacji własnych wrażeń z tegorocznej pielgrzymki dodając komentarz ( klikając na link powyżej tego wpisu).

Chciałbym wszystkim Wam serdecznie podziękować za wspólne pielgrzymowanie w tym roku  i….

do zobaczenia na odpuście w Benicach  🙂