Spotkanie popielgrzymkowe i odpust w Benicach

Ks. Roman –  kapelan Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę serdecznie zaprasza na odpust i spotkanie popielgrzymkowe do Benic na 11 wrzesnia ( sobota). Początek 12.30 –  Różaniec, a o godz 13.00 Msza św. Pożniej w programie jest agapa, dobre jadło,muzyka i śpiew i wiele innych atrakcji.  Ubiegłoroczne spotkanie było super.  Jak będą chętni  to możemy pojechać grupą na rowerach. Wszystkich zainteresowanych proszę o informację : http://szczecinska-rowerowa.pl/kontakt

Dziękuję wszytkim zainteresowanym wyjazdem na rowerze na odpust. Ksiądz Roman informuje, że istnieje mozliwośc zakwaterowania osób chcących przenoocować ( dotyczy to głównie pielgrzymów przyjeżdzających na rowerach).  Pamietać należy o zabraniu śpiwora. 

Niestety w tym roku prawdopodobnie nie będę mógł sie wybrać rowerem, więc wszystkim zainteresowanym załaczam najlepszą trasę dojazdu.  Dla osób chcacych jechac w grupie proponuję zebrać się o godz. 7.00 tradycyjnie pod Katedrą Św. Jakuba w Szczecinie. Z ubiegłoroczych doświadczeń wynika że będzie można wtedy dojechać na czas ( 84, 4 km) w typowym pielgrzymkowym tempie z 2-3 krótkimi przerwami.

Jacek

Trasa dojazdu:


Wyświetl większą mapę